TIP: Zjednodušte si hledání tlačítkem Filtrovat.

O nás

Psal se konec roku 2015. Seděli jsme v areálu České zemědělské univerzity v Praze a měli jsme chuť zkusit něco nového. Netrvalo dlouho a bylo rozhodnuto. Jako studenti plní energie jsme založili online zahradnictví Garlo.cz

Jak by řekl Karel Čapek, zahradník se nerodí ze semene, výhonku, cibule, hlízy ani štupru, nýbrž vzniká zkušeností, okolím a 4 přírodními podmínkami. A přesně taková je i naše cesta. Zásilkový prodej sazenic je stále ještě pole neorané, takže vše vymýšlíme od píky.

Co si budeme povídat, je to dřina jako zahradničení samotné. Vymýšlíme a testujeme vlastní krabice, na zelené louce stavíme přátelský web, prostřednictvím Rostlináře (provoz Rostlináře byl ukončen z důvodu nízkého zájmu) pomáháme komukoliv s pěstováním a tím to zdaleka nekončí.

V roce 2018 jsme se rozhodli předělat Garlo.cz na pomyslný rozcestník mezi online zahradnictvími. Od jara 2022 u nás naleznete již přes 16 000 rostlin. Nově jde o vyhledávač rostlin Garlo.cz včetně funkce srovnání cen. Zároveň jde o marketplace, takže část sortimentu nakoupíte přímo na Garlu! Chceme tím usnadnit výběr a nákup sazenic. Šetříte čas a v neposlední řadě také peníze, protože čas potřebuje zejména vaše zahrada!

Děkujeme za přízeň!

Spoluzakladatel Adam za celý tým Garlo.cz

Vytvořil Shoptet & Shoptak.cz