Právě probíhá testování nového Garla. Napište nám prosím, kdyby něco nefungovalo.

O nás

Psal se konec roku 2015. Seděli jsme v areálu České zemědělské univerzity v Praze a měli jsme chuť zkusit něco nového. Netrvalo dlouho a bylo rozhodnuto. Jako studenti plní energie jsme založili online zahradnictví Garlo.cz

Jak by řekl Karel Čapek, zahradník se nerodí ze semene, výhonku, cibule, hlízy ani štupru, nýbrž vzniká zkušeností, okolím a 4 přírodními podmínkami. A přesně taková je i naše cesta. Zásilkový prodej sazenic je stále ještě pole neorané, takže vše vymýšlíme od píky.

Co si budeme povídat, je to dřina jako zahradničení samotné. Vymýšlíme a testujeme vlastní krabice, na zelené louce stavíme přátelský web, prostřednictvím Rostlináře pomáháme komukoliv  s pěstováním a tím to zdaleka nekončí.

V roce 2018 jsme se rozhodli předělat Garlo.cz na pomyslný rozcestník mezi online zahradnictvími. K létu 2020 u nás díky tomu naleznete již přes 3 000 rostlin skladem. Chceme tím usnadnit výběr a nákup sazenic. Šetříte čas a v neposlední řadě také peníze, protože čas potřebuje zejména vaše zahrada!

Projekt je zatím stále ztrátový a tvoříme jej v našem volném čase, protože milujeme svět rostlin a věříme, že děláme užitečnou věc, která na trhu chybí. Nejvíc naši snahu podpoříte opakovanými nákupy na našem webu.

Děkujeme za přízeň!

Spoluzakladatel Adam za celý tým Garlo.cz

Vytvořil Shoptet & Shoptak.cz