Víte, že nejdražší zahradnictví je v průměru o 64 % dražší?

Přidat zahradnictví

Garlo přináší partnerům, tedy především online zahradnictvím, každý rok tržby kolem 5 milionů korun. Dle poslední případové studie nejsme jen jediným specializovaným srovnávačem pro prodej rostlin, ale útočíme na první pozici mezi největšími marketingovými kanály na českém internetu v tomto oboru. Pomůžete nám rozbít monopol Googlu, který vám zbytečně požírá marži a odmítá komunikaci? Nebo chcete jen pár set tisíc tržeb navíc? Kontaktujte nás. Doporučují nás i největší online zahradnictví včetně pana Kříže ze Starkla.

Víc možností než kdykoliv dřív

Vedle klasického PPC modelu podporujeme od roku 2023 i užší formu spolupráce v podobě modelu marketplace. Zahradnictví od nás dostávají již konkrétní objednávky a platí jen domluvené procento ze skutečně dodaných objednávek místo kliků. V tomto režimu je ovšem nutné dodržovat další podmínky zaručující bezchybnou kvalitu pro naše zákazníky. Je nutné používat například náš ekologický krabicový systém.

Uvažujeme nicméně také o přidání produktů z kamenných zahradních center a okrasných školek včetně vzrostlých stromů. V případě zájmu dáme této myšlence prioritu, neboť lidé dnes hledají na internetu i kamenné provozovny, kde si mohou potřebné sazenice zakoupit. I tato reklama navíc může být snadno měřitelná, pokud dáte našim zákazníkům například slevový kupón.

K dispozici máme rovněž tisíce vlastních fotografií rostlin v českých podmínkách. I ty jsou pro všechny partnery k dispozici. Na etikety, eshop ... zkrátka kamkoliv, kde podpoří váš prodej.

Pomoc s rozjetím nového online zahradnictví

Pěstujete rostliny a hledáte další způsob prodeje, protože si můžete v místě prodeje dovolit třeba jen omezenou marži? Nebo jen uvažujete o efektivním přeprodeji sazenic, na který stačí 3 měsíce v roce a zbytek roku má člověk dovolenou? Napište nám! Podporujeme vznik nových online zahradnictví. Prvním už jsme úspěšně pomohli. Partneři zdolali dokonce již po prvním roce metu v podobě dvoumilionového obratu.

Ano, v tomto oboru je těžké začít. Potřebujete přinejmenším vhodný pozemek. Ale když se s námi spojíte, váš byznys poroste podle plánu. Zajišťujeme vedle profesionálního obalového materiálu veškeré know-how i zákazníky.

Affiliate program

Vytvořil Shoptet & Shoptak.cz